
Неодимовий магніт 2х10х30 мм прямокутний
70,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00004328
+380 (66) 483-84-92
- +380 (96) 594-99-96
- +380 (95) 043-74-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неодимовий магніт 2х10х30 мм прямокутний
Магніт форма прямокутник, размер 10х30 мм, висота 2 мм. Виготовлений з неодиму (NdFeB). Використовуються в промисловості, медицині, електроніці та побуті.
Технічні характеристики:
- Матеріал: Неодим NdFeB
- Довжина: 20 мм
- Ширина: 10 мм
- Висота: 2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид магніту | Постійний |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Корозійна стійкість | Висока |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Покриття | Нікель |
| Форма магніту | Паралелепіпед |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,50 ₴




