
Нейлонова гайка M6 чорна шестигранна з фланцем
5,64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00002724
+380 (66) 483-84-92
- +380 (96) 594-99-96
- +380 (95) 043-74-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нейлонова гайка M6 чорна шестигранна з фланцем
Гайка шестигранна з фланцем виготовлена з чорного нейлону. Нейлонова гайка з різьбою M6 під гайковий ключ 10 мм. Призначена для нейлонових болтів та гвинтів. Використовуэться для збирання та монтажу друкованих плат, електроніки, робототехніки.
Технічні характеристики:
- Діаметр різьби - М6 (6 мм)
- Матеріал - чорний нейлон
- Висота - 6 мм
- Діаметр - 14.2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 14.2 мм |
| Матеріал гайки | Поліамід |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 14.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,64 ₴




