
Нейлонова гайка M3 біла шестигранна з фланцем
3,57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00001941
+380 (66) 483-84-92
- +380 (96) 594-99-96
- +380 (95) 043-74-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нейлонова гайка M3 біла шестигранна з фланцем
Гайка шестигранна з фланцем виготовлена з білого нейлону. Нейлонова гайка з різьбою M3 під гайковий ключ 6 мм. Призначена для нейлонових болтів та гвинтів. Використовуэться для збирання та монтажу друкованих плат, електроніки, робототехніки.
Технічні характеристики:
- Діаметр різьби - М3 (3 мм)
- Матеріал - білий нейлон
- Висота - 3 мм
- Довжина - 5.6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 5.6 мм |
| Матеріал гайки | Поліамід |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Розмір під ключ | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 5.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,57 ₴


