
Універсальний мультиметр цифровий Rebel RB-30B тестер
634,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00002201
+380 (66) 483-84-92
- +380 (96) 594-99-96
- +380 (95) 043-74-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний мультиметр цифровий Rebel RB-30B тестер
Мультиметр RB-30B пристрій для вимірювання напруги, струму та опору. Цифровий універсальний мультиметр живиться від двух ААА батарейок, що дозволяє йому бути надзвичайно портативним і готовим до використання в будь-який момент. Пристрій призначений для електриків та любителів електроніки. Мультиметр використовується для перевірки напруги у різних розетках, вимірювання струму в електричних приладах та перевірки цілісності дротів і з'єднань, діагностики електричних систем автомобілів, вимірювання заряду акумулятора, перевірки свічок запалювання.
Основні функції:
- Діодний тест
- Тест транзисторів HFE
- Перевірка безперервності (зумер)
- Ручна зміна діапазонів вимірювання
- Індикатор низького заряду батареї
- Автоматична поляризація
- Продзвонювання ланцюга
Технічні характеристики:
- Діапазон напруги постійного струму - 200 мВ, 2 В, 20 В, 200 В, 1000 В ±(1%+5)
- Діапазон напруги змінного струму - 200 В, 750 В ±(2%+10)
- Діапазон змінного струму - 200 мкА, 2 мА, 20 мА, 200 мА, 10 А ±(2%+10)
- Діапазон опору - 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 МОм ±(1%+4)
- Тест батареї: 1.5 В, 9 В
- Розмір дисплея - 45 х 21 мм
- Робоча температура - 0°C ~ 40° C
- Джерело живлення - ААА батарейка (2 шт)
- Габаритні розміри - 160 x 76 x 32 мм
Комплект постачання:
- Мультиметр Rebel RB-30B
- Вимірювальні дроти
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Індикація | Звукова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Напруга | 1.5 В |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 76 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, МВ, мВ |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.2 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А, мкА, мА |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0.0002 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом, МОм, кОм |
| Максимальний діапазон опору | 10000 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,50 ₴





